Hakkımızda


FCA GRUP bünyesinde yer alan TATİL AMCA TURİZM 5 yılı aşkın süredir Turizm hizmetlerini sürdürmektedir. Turizm Bakanlığı ve TÜRSAB denetiminde çalışan acentamız, (A) grubu işletme belgesi sahibidir. Firmamız, Türk Hava Yolları’nın ve diğer bütün havayollarının satış acentası olup tüm turizm organizasyonları, bilet satışı ve vize aracılık hizmetlerini yapmaya yetkilidir. Bilgisayar sistemi aracılığı ile tüm dünyada 505 havayoluna, 95.000 otele, 368 seyahat acentasına, 45.000 terminale direk olarak bağlı bulunmakta olup, dünyanın her noktasında otel, uçak bileti ve kongre/seminer organizasyonlarını gerçekleştirebilmektedir.


Yurt dışı turları konusunda geniş deneyimi olan acentamız, dünyanın her yerine iş ve turistik amaçlı seyahatler düzenlemiş bulunmaktadır. Seminer, kongre ve fuar konusunda uzmanlaşmış dinamik bir kadroyu bünyesinde barındıran TATİL AMCA TURİZM; çoğu uluslararası olan birçok toplantıyı, tüm işlerinden tek sorumlu olarak yapmış olup bu konuda geniş bir referansa sahip bulunmaktadır. FCA GRUP bünyesinde yer alan www.vizekapida.com ile vize hizmetleri de alabileceğiniz işletmemizde tüm dünya ülkeleri vize işlemleri için turistik, ticari, ziyaret ya da başka amaçlı gitmek istediğiniz ülkenin, vize işlemlerinin başlatılması öncesi, vize işlem sürecinde ve sonrasında alanında tecrübeli kadromuzla sizlere danışmanlık hizmeti vermek için buradayız. Acentamız tarafından yapılacak tüm hizmetlerin, en iyi şekilde sonuçlandırılacağını bilmenin gururu ile referanslarımızdan bazılarını ekte bilgilerinize sunar, saygılarımızı arz ederiz.


-Tanıtım broşürümüz için tıklayınızİLETİŞİM

info@tatilamca.com
0 (312) 428 11 23
Remzi Oğuz Arık Mah. Bestekar Cad.
    No: 74/10 Çankaya
A9811
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.